Hailey Baldwin'den 'hamilelik' iddialarına fotoğraflı yanıt

  • Konbuyu başlatan Milliyet
  • Başlangıç tarihi
M

Milliyet

Guest

dunyasaglikbirligi.com

Hailey Baldwin, Justin Bieber ile ilk kez şarkıcının 2010 yılından beri aşk yaşadığı meslektaşı Selena Gomez ile ayrıldığı Aralık 2015 tarihinde bir araya gelmişti. Ancak ikili çok sürmeden 2016 yılında ayrılmıştı.Haziran 2018'de tekrar bir araya gelen ikili, kısa süre sonra nikah masasına oturmuştu.

BEBEK BEKLEDİĞİ KONUŞULDU

Mutlu birliktelikleri süren çiftin bebek beklediği konuşulmuştu. Dedikoduların ardından Hailey Baldwin, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

'HAMİLELİK' İDDİALARINA YANIT

Sosyal medya hesabından ayna karşısında çekilen fotoğrafını yayınlayan Baldwin, karnındaki şişlik sebebiyle kendisinin insanlar tarafından hamile zannedildiğini ancak bunun doğru olmadığını söyledi.


"ACI VERİCİ VE AĞRILI"

Yumurtalıklarında elma büyüklüğünde bir kist olduğunu açıklayan ABD'li model, "Karnımdaki bir bebek değil" diyerek, durumunu "Acı verici, ağrılı ve midemi bulandırıyor" sözleriyle ifade etti.

Bu nedenle şişkin olduğunu belirten Hailey Baldwin, ayrıca yumurtalıklarındaki kistin kramplara neden olduğunu ve duygusal hissettiğini söyledi. Model, Endometriozis (rahim içi zarının rahim dışında oluşması durumu) veya PKOS (Polikistik over sendromu) olmadığını da sözlerine ekledi.

"BUNU BAŞARABİLİRİZ"

Hailey Baldwin, son olarak sözlerini "Neyse... Eminim çoğunuz bu konu hakkında benimle aynı şeyleri yaşıyor ve ne hissedildiğini anlıyorsunuzdur. Bunu başarabiliriz" diyerek sonlandırdı.


FELÇ BELİRTİLERİNİN ARDINDAN HASTANEYE KALDIRILMIŞTI

Öte yandan bir süredir sağlık sorunlarıyla boğuşan Hailey Baldwin, geçtiğimiz aylarda eşi Justin Bieber ile kahvaltı yaparken felç benzeri belirtiler gösterince acile kaldırılmıştı.

Justin Bieber’dan sevenlerini üzen haber

Kaliforniya'nın tatil bölgesi Palm Springs'te hastanede tedavi gören Baldwin, haftalar sonra yaşadığı korku dolu anları sosyal medya hesabından yayınladığı bir video ile anlatmıştı.


"YÜZÜMÜN SAĞ TARAFINDA DA HİSSİZLİK VARDI"

Amerikalı model, paylaşımında hikayesini kendi sözleriyle anlatmak istediğini belirtmişti. Hailey Baldwin, daha sonra da o sabah yaşadıklarını şu sözlerle anlatmıştı:

Alıntı Metni

Baldwin, daha sonra yüzünün sağ tarafında da bir gevşeklik, uyuşukluk hissettiğini sözlerine eklemiş ve tek bir cümle kuramadığını söylemişti. Ünlü model, ardından "Aniden felç geçirdiğimi düşündüm" demişti.

Selena Gomez, Hailey Bieber ile gündem olan pozu hakkında ilk kez konuştu
 
Üst