Haberler: Aleyna Tilki transparan tarzıyla dikkat çekti!

  • Konbuyu başlatan Milliyet
  • Başlangıç tarihi
M

Milliyet

Guest

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Güçlü sesi ve sahne performansının dışında açıklamalarıyla da her daim gündemde olan Aleyna Tilki, önceki gece Nişantaşı'nda bir mekanda gerçekleşen bir parfüm markasının lansmanına katıldı. İddialı kıyafetleri ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran 22 yaşındaki şarkıcı, lansman için transparan bir kıyafet tercih etti.


"ARADA BÖYLE GİYİNMEK LAZIM"

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tilki, "Beni süslü yakaladınız bu sefer. Makyaj da yaptım, sizi şaşırttım. Normalde sevmiyorum böyle giyinmeyi, kot ve tişört yetiyor. Arada böyle de giyinmek lazım” dedi.


"SONUÇTA O BİR ÇOCUK"

Geçtiğimiz günlerde 500 TL karşılığında yüzüne Aleyna Tilki yazdıran bir gencin görüntüleri sosyal medyada gündem olmuştu. Bunun hatırlatılması üzerine ünlü şarkıcı, “Çok tatlı ama çocuk aşırı ufak. Dövme yapma kararı alacak yaşta değil. Üzüldüm onun adına. Çok tatlıydı aslında, ama çocuk o sonuçta” ifadelerini kullandı.


Yüzünü çantasıyla gizledi

"BEN DAHA UFAĞIM"

Muhabirlerin “Sizin dövmeye bakış açınız nedir?” sorusuna Aleyna Tilki, “Benim dövmelerim var. Tüm yaşıtlarıma ‘Yavrum, çocuğum’ diye sesleniyorum ama ben daha ufağım. Unutturmuşlar benim çocuk olduğumu" yanıtını verdi.


"İLİŞKİM YOK"

Hakkında çıkan aşk haberine de açıklık getiren şarkıcı, “İlişkim yok. Ben sevgililik tarzı şeylere inanmıyorum. Daha gerçekçi şeylere inanıyorum. Doğaya aşığım ben” açıklamasını yaptı.

TAKİPÇİLERİNİ KİYE BÖLDÜ!

İddialı kıyafet tercihlerine bir yenisini ekleyen Aleyna Tilki, transparan tarzını 3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram heabından paylaşmayı da ihmal etmedi. Aleyna'nın stili takipçilerini ikiye böldü. Bir kısım, şarkıcının tarzını çok beğendiğini ve kendisine çok yakıştığını belirtti. Bir kısım sosyal medya kullancısı ise Tilki'nin yaşına uygun kıyafetler giymesi gerektiğini savundu.


Yetiştirme yurduna vermek istediklerinde canımdan can gitti!
 
Üst